Yalova Teknopark A.Ş. İlk Yönetim Kurulu Toplantısını Gerçekleştirdi

Bu ay içinde resmi kuruluşunu gerçekleştirdiğimiz Yalova Teknopark A.Ş. olarak ilk Yönetim Kurulu toplantımızı Yönetim Kurulu Başkanımız Prof.Dr. Suat CEBECİ ve Yönetim Kurulu Başkan V. Direnç ÖZDEMİR’in katılımıyla gerçekleştirdik.

“Teknolojinin kalbi Yalova'da atacak” hedefiyle başladığımız bu yolculukta, yerli, yenilikçi, yüksek teknolojili ve yeşil anlayışıyla model bir sanayi üniversite işbirliği projesini ortaya koyabilmek adına Ağustos ayında inşaat çalışmalarımızı başlatacağımızın müjdesini sizlerle paylaşmaktan mutluluk duyuyoruz.

29 Haziran 2021’de gerçekleştirdiğimiz ilk Yönetim Kurulu toplantımızda, Yalova Teknopark A.Ş inşaat çalışmalarına Ağustos ayından itibaren başlatılmasına karar verildi ve Yönetim Kurulu Başkanımız Prof. Dr.Suat CEBECİ ve Yönetim Kurulu Başkan V. Direnç ÖZDEMİR, katkı sunanlara teşekkürlerini ilettiler.

Heyecanımıza ortak olduğunuz için Yönetim Kurulumuz adına sizlere teşekkür ediyor, gelişmeleri sosyal medya hesaplarımızdan ve web sitemizden paylaşacağımızı bildirmek istiyoruz.

 

Diğer Yazılar
Yalova Makine İhtisas OSB Yönetim Kurulu Başkanı Direnç Özdemir: 12 milyar dolarlık üretim gerçekleştireceğiz
20 Ocak 2022
Yalova Makine İhtisas OSB Yönetim Kurulu Başkanı Direnç Özdemir: 12 milyar dolarlık üretim gerçekleştireceğiz

Yerli, yenilikçi, yeşil, yüksek teknolojili ve yalın (5Y) ilkelerinden yola çıkan Türkiye’nin en kapsamlı organize sanayi bölgesi olma yolunda ilerleyen Yalova Makine İhtisas OSB, 4 milyar doları ihracat olmak üzere yıllık 12 milyar dolarlık üretim...

DEVAMI
Teknolojinin Kalbi Yalova'da Atacak
08 Haziran 2021
Teknolojinin Kalbi Yalova'da Atacak

“ÜNİVERSİTE-SANAYİ İŞ BİRLİĞİ İLE EĞİTİM VE TEKNOLOJİ, YALOVA TEKNOPARK’TA YÜKSELECEK” Yalova Teknopark A.Ş.’nin Yalova Üniversitesi Rektörlüğü’nde basın mensuplarının geniş katılımıyla gerçekleştirilen imza töreninde, Yalova Valisi Sn. Muammer EROL...

DEVAMI
Yalova Teknopark’ın Avantajlarından Siz de Hemen Faydalanın
Teknopark yönetim sistemimizden; girişimci başvuruları, hakemlik işlemleri, insan kaynakları, danışmanlık, iletişim sistemimizin butünleşik otomasyonu gibi departmanlara hızlı ve kolay erişebilirsiniz.